انتصاب جدید در سیتاد، مهندس پیشوایی راهبر اپراتور اول خدمات عمومی دولت شد

انتصاب جدید در سیتاد، مهندس پیشوایی راهبر اپراتور اول خدمات عمومی دولت شد

طی حکمی دکتر حمیدرضا نائینی، مدیرعامل هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر، محمد باقر پیشوایی را به عنوان مدیر عامل شرکت سامانه‌های یکپارچه تعاملات الکترونیکی دانا (سیتاد) منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر، در متن این حکم آمده است:
با عنایت به سوابق برجسته و شایستگی جنابعالی به موجب این حکم به عنوان مشاور مدیر عامل هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر و مدیرعامل شرکت سامانه‌های یکپارچه تعاملات الکترونیکی دانا، (اپراتور اول خدمات عمومی دولت PGSB) منصوب می گردید.

امید است در راستای دستیابی به اهداف شرکت با استعانت از پروردگار و بهره گیری از ظرفیت‌ها و امکانات، تلاش خود را جهت پیشبرد اهداف و برنامه های شرکت مصروف دارید.

مهندس پیشوایی که پیش از این مدیرعاملی شرکت فن آوا ماهواره را بر عهده داشت دانش آموخته رشته مهندسی برق و الکترونیک بوده و بیش از ۱۵سال فعالیت موثر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را کارنامه خود دارد.

در کارنامه اجرایی وی می‌توان به مدیر پروژه‌های تحقیقاتی در حوزه مخابرات و ماهواره، عضو تیم ارزیابی و داور جشنواره‌های تحقیقاتی این حوزه و مدیر شرکت ارتباطات هوشمند الماس در زمینه شهر هوشمند و هوش مصنوعی اشاره کرد.

گفتنی است شرکت سامانه‌های یکپارچه تعاملات الکترونیکی دانا که از زیرمجموعه هلدینگ خدمات انفورماتیک راهبر است، عهده دار یکی از مهمترین پروژه‌های ملی به نام خدمات عمومی دولت یا PGSB شده است که به زودی با مجتمع سازی کلیه خدمات عمومی دولت بر یک بستر واحد، به عنوان یک سرویس ملی در اختیار ایرانیان قرار خواهد گرفت.