۶:۲۱ ق.ظ  ۱۴۰۰/۰۵/۱۱

خدمات وب هاستینگ (DNS Mail Server, FTP, Web-Hosting…)

خدمات وب هاستینگ (DNS Mail Server, FTP, Web-Hosting…)

شايد امروز يکي از مهمترين ابزار براي معرفي افراد، سازمانها و شرکتها، ارائه پايگاه اينترنتي (وب سايت) باشد که بستري مناسب براي معارفه، تبادل اطلاعات و معرفي محصولات و خدمات است. اين امر به سهولت و با هزينه اندکي جهت شرکتها، سازمانها و افراد از طريق معرفي پايگاه اينترنتي مقدور مي باشد.

 

 

شرکت راهبر اين امکان را براي کاربران فراهم نموده که با ارائه خدماتي پيشرفته و مطابق با آخرين استانداردهاي جهاني و استفاده از فضاي امن مرکزداده داخلي به ارائه انواع سرويسهاي Web-Hosting همانند پست الکترونيک، DNS ، FTP را با کيفيتي مناسب و در سطح جهاني نمايد.

 

 

دیتا سنتر راهبر علاوه خدماتی مانند هاست اشتراکی ویژگی‌های منحصر به فردی مانند DNS وMail Server و… را برای صاحبان سایت‌های بزرگ و پر ترافیک فراهم کرده شده است، که در این امر کارشناسان شرکت راهبر سعی کرده‌اند با استفاده از سرویس افزایش سخت افزار لحظه‌ای‌هاست ارزان‌تری را برای شما فراهم کنند، با این وجود همزمان با رشد کسب و کارتان می‌توانید هاست اختصاصی خود را بهینه کنید و از روز اول فعالیت خود به فکر پرداخت هزینه کلان برای‌هاست وب سایتتان نباشد، همچنین کارشناسان ما به طور شبانه روزی شمار در امر گسترش کسب و کارتان یاری می‌کنند تا با امنیت و اطمنیان به راه خود ادامه دهید.

 

 

آخرین مقالات

دسته‌ها

برخی از پروژه ها

شرکت طوبی
صدور پروانه کسب اصناف کشور
ریلکام
سامانه مدیریت ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور
انتخابات الکترونیکی
خدمات مرکز داده

اطلاعات تماس

  • تهران، خیابان ولی عصر بالاتر از میرداماد، خیابان سرو، پلاک 6
  • 02142861000
  • info@raahbar.com