خدمات وب هاستینگ (DNS Mail Server, FTP, Web-Hosting…)

خدمات وب هاستینگ (DNS Mail Server, FTP, Web-Hosting…)
شاید امروز یکی از مهمترین ابزار برای معرفی افراد، سازمانها و شرکتها، ارائه پایگاه اینترنتی (وب سایت) باشد که بستری مناسب برای معارفه، تبادل اطلاعات و معرفی محصولات و خدمات است. این امر به سهولت و با هزینه اندکی جهت شرکتها، سازمانها و افراد از طریق معرفی پایگاه اینترنتی مقدور می باشد.

شرکت راهبر این امکان را برای کاربران فراهم نموده که با ارائه خدماتی پیشرفته و مطابق با آخرین استانداردهای جهانی و استفاده از فضای امن مرکزداده داخلی به ارائه انواع سرویسهای Web-Hosting همانند پست الکترونیک، DNS ، FTP را با کیفیتی مناسب و در سطح جهانی نماید.

دیتا سنتر راهبر علاوه خدماتی مانند هاست اشتراکی ویژگی‌های منحصر به فردی مانند DNS وMail Server و… را برای صاحبان سایت‌های بزرگ و پر ترافیک فراهم کرده شده است، که در این امر کارشناسان شرکت راهبر سعی کرده‌اند با استفاده از سرویس افزایش سخت افزار لحظه‌ای‌هاست ارزان‌تری را برای شما فراهم کنند، با این وجود همزمان با رشد کسب و کارتان می‌توانید هاست اختصاصی خود را بهینه کنید و از روز اول فعالیت خود به فکر پرداخت هزینه کلان برای‌هاست وب سایتتان نباشد، همچنین کارشناسان ما به طور شبانه روزی شمار در امر گسترش کسب و کارتان یاری می‌کنند تا با امنیت و اطمنیان به راه خود ادامه دهید.