درباره ما - خدمات انفورماتیک راهبر

معرفی شرکت

شرکت خدمات انفورماتیک راهبر در سال ۱۳۷۰ توسط وزارت بازرگانی به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تجارت الکترونیک تاسیس شد.

با توجه به قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم، در سال ۱۳۹۰ شرکت خصوصی سازی شد.

راهبر، با بیش از ۲۹ سال سابقه، دانش، و تخصص نیروهایش، که بزرگ ترین سرمایه شرکت بشمار می آیند، متولی پروژه های خصوصی و عمومی انفورماتیک در سطح ملی، بویژه فن آوری در ساماندهی اصناف ایران و تولید سامانه ها و پنجره واحد الکترونیک، و بین المللی است.

دانش و تجربه منحصر به فرد تیم متخصصین شرکت اصلی ترین نقطه قوت آن محسوب می گردد.

بعلاوه، شرکت یکی از مهم ترین هلدینگ‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور می‌باشد، که وابسته به شرکت سرمایه گذاری غدیر (سهامی عام) با بیش از ۱۸۰ شرکت تابعه در زمینه های مختلف کسب و کار است.

👁‍🗨 چشم انداز

هلدینگ راهبر در افق 1404 به عنوان یک هلدینگ پیشرو، ارزش آفرین و نوآور، جزء 10 هلدینگ برتر صنعت فناوری اطلاعات و ارتباطات، با اتکا به دانش سازمانی، شبکه شرکای تجاری و شرکت های تخصصی زیر مجموعه در فضای ملی و بین المللی ایفای نقش می نماید.بیانیه مأموریت

شرکت راهبر یک هلدینگ مادر تخصصی زیرمجموعه هلدینگ غدیر در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می باشد که به پشتوانه سابقه درخشان، توان نیروهای فعال و متخصص، نظام کارآمد مدیریتی و شرکای راهبردی با ارائه خدمات یکپارچه و ایمن مبتنی بر فناوری های نوین و راهکارهای نو آورانه درسطح ملی و بین المللی، اقدام به ایجاد ارزش واقعی برای ذینفعان و مشتریان خود می‌نماید.

ارزش های بنیادین

  • خلق ارزش مشترک با ذینفعان
  • تعهد و مسئولیت‌پذیری در پاسخگویی به نیازها و منافع ذینفعان
  • تعهد به ارتقاء خدمات و ارائه راهکارهای نوآورانه
  • اخلاق حرفه ای و کرامت انسانی
  • صداقت و شفافیت
  • پایبندی به اصل شایسته ‌گزینی و حفظ نیروهای کارآمد
  • رعایت فرهنگ مشارکتی و کار تیمی در جهت ارتقای هماهنگی و شکوفایی استعدادها در سازمان
  • قانون مداری و پایبند به ارزش های پذیرفته شده در سازمان و جامعه
  • تاکید بر خلاقیت با محور ایجاد فرصت های ناب

ماموریت

ساختار سازمانی

🏣 شرکت های تابعه

فنار:

شرکت فن آوران اعتماد راهبر، یکی از واحدهای استراتژیک شرکت خدمات انفورماتیک راهبر، که با هدف فعالیت در حوزه امنیت فضای مجازی (cyber Security) بخصوص راه اندازی مرکز میانی خصوصی گواهی الکترونیکی در حوزه اقتصاد و بازرگانی کشور در سال ۸۹ شکل گرفت.(بیشتر)

سیتاد:

سیتاد یک شرکت سخت افزاری و نرم افزاری است که خدمات به اشتراک گذاری اطلاعات و اسناد را، با بالاترین استانداردهای ملی و بین المللی، در راستای انجام تراکنش های G2G ارائه می‌دهد.(بیشتر)

ریل کام:

پهنای باند انتقال برای اینترنت یکی از الزامات اجتناب ناپذیر در جوامع مدرن می باشد. شرکت ریل کام راهبر با انعقاد قراردادی با راه آهن جمهوری اسلامی ایران حق بهره برداری از ۱۰۰۰۰ کیلومتر فیبر نوری برای ۱۵ سال را دارد.(بیشتر)

طوبی:

شرکت طوبا راهبر با هدف سرمایه گذاری در فناوری  بلاکچین در سال 1399 شکل گرفت. این شرکت بنا دارد با استفاده از ظرفیت نیروی انسانی توانمند خود در قالب پروژه های درون سازمانی و یا همکاری با سایر بخش های خصوصی و دولتی در زمینه های زیر فعالیت نماید. (بیشتر)

سریر:

شرکت دانش‌بنیان سامانه‌های رهگیری یکپارچه راهبر سریر(تاسیس ۱۳۹۲)، شرکتی پیش‌رو در زمینه‌ی شتاب‌دهی و ارائه‌ی خدمات تخصصی آغاز کسب‌وکار است. (بیشتر)