۷:۵۳ ب.ظ  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸

ریلکام

معرفی شرکت ریلکام
 

شرکت ریلکام راهبر در راستای توسعه زیرساخت های کشور در حوزه مخابراتی و ارتباطی با هدف تقویت جایگاه و نقش کشور در کریدور ارتباطی کشورهای آسیایی و اروپایی اقدام به ایجاد شبکه ای امن، پایدار و با ظرفیت ترانزیت پهنای باند گسترده با استفاده از شبکه فیبر نوری شرکت راه آهن ج.ا.ا به طول بیش از۱۰/۰۰۰ کیلومتر نموده است.

 

خدمات شرکت

بهره گیری از به روزترین فناوریهای مخابراتی در لایه انتقال نوری من جمله فناوری های OTN-NG DWDM بر پایه کانال های با ظرفیت ۱۰۰ Gbps و همچنین سیستم های سوئیچینگ نوری و الکتریکی، امکان ارایه سرویس های متنوع اعم از SDH، ETH و OTN با ظرفیت های مختلف و SLA بالا در کلاس جهانی را فراهم نموده است.

در راستای توسعه خدمات ارتباطی زیرساختی کشور و همچنین به منظور افزایش سهم بازار، شرکت ریلکام راهبر تلاش نموده است با به کارگیری نیروی انسانی خبره و تراز اول با پشتوانه دانش تخصصی در حوزه های فنی-اجرایی، اقدامات گسترده ای در جهت ایجاد بستر پایدار با قابلیت ترانزیت ظرفیت ۳ Tbps (معادل ۳۰۰۰ Gbps) با پروتکشن هایی در لایه های مختلف تجهیزات اکتیو و پسیو و پاور و …. انجام داده و سبب رشد جایگاه کشور در این بازار راهبردی گردد.

جاده جدید دیجیتال ابریشمی

درباره ما

شرکت خدمات انفورماتیک راهبر در سال 1370 توسط وزارت بازرگانی به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تجارت الکترونیک تاسیس شد. با توجه به قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم، در سال 1390 شرکت خصوصی سازی شد. راهبر، با بیش از 29 سال سابقه، دانش، و تخصص نیروهایش، که بزرگ ترین سرمایه شرکت بشمار می آیند، متولی پروژه های خصوصی و عمومی انفورماتیک در سطح ملی، بویژه فن آوری در ساماندهی اصناف ایران و تولید سامانه ها و پنجره واحد الکترونیک، و بین المللی است.

پروژه ها

شرکت طوبی
صدور پروانه کسب اصناف کشور
ریلکام
سامانه مدیریت ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور
انتخابات الکترونیکی
خدمات مرکز داده
صدور پروانه کسب
صدور گواهی الکترونیکی
سامانه مدیریت ثبت سفارش واردات کالای کشور(ثبتارش)
  • 02142861000
  • تهران، خیابان ولی عصر بالاتر از میرداماد، خیابان سرو، پلاک 6
  • info@raahbar.com