ریلکام

معرفی شرکت ریلکام
 شرکت ریلکام راهبر در راستای توسعه زیرساخت های کشور در حوزه مخابراتی و ارتباطی با هدف تقویت جایگاه و نقش کشور در کریدور ارتباطی کشورهای آسیایی و اروپایی اقدام به ایجاد شبکه ای امن، پایدار و با ظرفیت ترانزیت پهنای باند گسترده با استفاده از شبکه فیبر نوری شرکت راه آهن ج.ا.ا به طول بیش از۱۰/۰۰۰ کیلومتر نموده است.

خدمات شرکت
بهره گیری از به روزترین فناوریهای مخابراتی در لایه انتقال نوری من جمله فناوری های OTN-NG DWDM بر پایه کانال های با ظرفیت ۱۰۰ Gbps و همچنین سیستم های سوئیچینگ نوری و الکتریکی، امکان ارایه سرویس های متنوع اعم از SDH، ETH و OTN با ظرفیت های مختلف و SLA بالا در کلاس جهانی را فراهم نموده است.

در راستای توسعه خدمات ارتباطی زیرساختی کشور و همچنین به منظور افزایش سهم بازار، شرکت ریلکام راهبر تلاش نموده است با به کارگیری نیروی انسانی خبره و تراز اول با پشتوانه دانش تخصصی در حوزه های فنی-اجرایی، اقدامات گسترده ای در جهت ایجاد بستر پایدار با قابلیت ترانزیت ظرفیت ۳ Tbps (معادل ۳۰۰۰ Gbps) با پروتکشن هایی در لایه های مختلف تجهیزات اکتیو و پسیو و پاور و …. انجام داده و سبب رشد جایگاه کشور در این بازار راهبردی گردد.

جاده جدید دیجیتال ابریشمی