سریر

شرکت دانش‌بنیان سامانه‌های رهگیری یکپارچه راهبر سریر(تاسیس ۱۳۹۲)، شرکتی پیش‌رو در زمینه‌ی شتاب‌دهی و ارائه‌ی خدمات تخصصی آغاز کسب‌وکار است.

این شرکت ازطریق فراهم آوردن بستر مناسب جهت همکاری با اکوسیستم کارآفرینی و کسب‌وکارهای نوپا(استارت‌آپ‌ها)، حمایت از ایده‌های نوآورانه را عملی می‌سازد. 

سریر با همراهی حمایت مستمر خود از کسب‌وکارهای نوپا و دانش‌بنیان، در راستای اتصال محصولات و خدمات آن‌ها به بازار تلاش می‌کند.

سریر تاکنون ۳ سیکل شتاب‌دهی برگزار کرده است و با بیش از ۱۱۰ تیم و ایده سروکار داشته است(تیم‌هایی که تاکنون از خدمات سریر به‌نوعی بهره برده‌اند بیش از دو برابر این عدد است).

از میان تیم‌های متقاضی، تاکنون سه تیم دنگی‌پال، لنسریفای و همبودگاه از فرآیند شتاب‌دهی خارج شده‌اند و به‌عنوان شرکت نوپا در حال فعالیت هستند.

هم‌چنین درحال‌حاضر سه تیم/پروژه‌ی «نسل داروهای نوپدید»، «سولفورزدایی از مازوت» و «پاگشا» در مرحله‌ی پیش‌شتاب‌دهی قرار دارند.

– دنگی‌پال:

استارت‌آپ مالی دنگی‌پال در اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۶ شکل گرفت و در مهرماه ۱۳۹۶ در دومین فراخوان پذیرش تیم‌ها برای حضور در شتاب‌دهنده‌ی سریر شرکت کرد و بازخورد مثبتی از داوران دریافت کرد. این تیم پس از طی مراحل پیش‌شتاب‌دهی در سریرلند، وارد شتاب‌دهی شده و با حمایت مالی سریر در سال ۱۳۹۸ با نام «توسعه تراکنش دال» نزد سازمان ثبت شرکت‌ها به ثبت رسید.

سریر در مرحله‌ی اول ۱۵درصد و پس از جذب سرمایه از سرمایه‌گذار بعدی، ۱۳.۵درصد از سهام این شرکت را تحت مالکیت خود دارد.

– لنسریفای:

تیم لنسریفای باهدف یکپارچه‌سازی فریلنسرها و برون‌کاری، در سال۱۳۹۶ و با مشارکت ۳ نفر فعالیت خود را آغاز نمودند. این استارت‌آپ تمرکز خود را برروی ایجاد پلت‌فرمی مخصوص درآمدزایی قرار داده است.

در لنسریفای افراد براساس مهارت‌هایشان می‌توانند درازای انجام پروژه‌های مختلف دستمزد دریافت کنند. همچنین افراد می‌توانند پروژه‌های خود را با اطمینان کامل به متخصصان بسپارند تا با کمترین هزینه و در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

سریر

– همبودگاه:

همبودگاه پلتفرمی است که در بستر خود امکان همکاری نویسندگان/مترجمان، ناشران و سازمان ها را جهت همکاری در امر تولید دانش فراهم می کند.