۷:۲۴ ب.ظ  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸

صدور پروانه کسب

شرح پروژه

 
درخواست راه‌اندازی پروژه اصناف توسط شرکت فن آوران اعتماد راهبر در تاریخ ۱۳۹۴/۱۰/۰۱ ارائه گردید و بعد از پیاده‌سازی سامانه اصناف به‌طور رسمی در تاریخ ۱۳۹۵/۰۵/۳۰ در کل کشور شروع به فعالیت نمود. این پروژه به‌منظور ساماندهی و یکپارچه نمودن تمامی اصناف در سراسر کشور و جلوگیری از فعالیت واحدهای صنفی بدون پروانه کسب ارائه گردیده است.
 
فرآیند اصلی سامانه اصناف برای تمامی صنف‌های موجود در کشور اعم از مشاغل فنی و غیرفنی صدور پروانه کسب می باشد که این پروانه مبتنی بر شناسه صنفی است، ویژگی این شناسه صنفی یکتا بودن آن است که به ازای هر واحد صنفی به‌صورت مجزا صادر می‌گردد، همچنین درخواست نمایندگی شرکت‌های خارجی در ایران اعم از ثبت‌نام نمایندگی رسمی، دفاتر، توزیع‌کننده و شعبه توسط این سامانه پذیرش شده و بررسی‌های لازم در خصوص آن صورت می‌پذیرد. کلیه درخواستهای تمدید، تغییر نشانی، تغییر رسته، صدور مجوز محصولات از طریق این سامانه صورت می‌پذیرد.
 

 شکایات

 
شکایت از اتحادیه و کمیسیون استانی و شهرستانی و پیگیری شکایت نیز از طریق همین سامانه صورت می پذیرد. مدیریت بازرسین، مصوبات و کمیسیون، رانندگان، کاربران، واحدهای خالی، پلمپ، و ارائه اطلاعیه ها و اخبار مرتبط به اتحادیه و اتاق و کمیسیون و نیز انواع گزارشات در تمامی سطوح از طریق همین سامانه صورت می پذیرد.
 

شیوه اجرای پروژه:

 
نیازمندی‌ها توسط کارفرما ( مرکز اصناف ایران و مرکز امور بازرگانان) به شرکت فناوران اعتماد راهبر اعلام می‌گردد، مجری طرح نیز با توجه به نیازمندی‌های ارائه گردیده موارد را در سامانه اصناف پیاده‌سازی و اجرائی می‌نماید.
سامانه ایرانیان اصناف

درباره ما

شرکت خدمات انفورماتیک راهبر در سال 1370 توسط وزارت بازرگانی به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تجارت الکترونیک تاسیس شد. با توجه به قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم، در سال 1390 شرکت خصوصی سازی شد. راهبر، با بیش از 29 سال سابقه، دانش، و تخصص نیروهایش، که بزرگ ترین سرمایه شرکت بشمار می آیند، متولی پروژه های خصوصی و عمومی انفورماتیک در سطح ملی، بویژه فن آوری در ساماندهی اصناف ایران و تولید سامانه ها و پنجره واحد الکترونیک، و بین المللی است.

پروژه ها

شرکت طوبی
صدور پروانه کسب اصناف کشور
ریلکام
سامانه مدیریت ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور
انتخابات الکترونیکی
خدمات مرکز داده
صدور پروانه کسب
صدور گواهی الکترونیکی
سامانه مدیریت ثبت سفارش واردات کالای کشور(ثبتارش)
  • 02142861000
  • تهران، خیابان ولی عصر بالاتر از میرداماد، خیابان سرو، پلاک 6
  • info@raahbar.com