۶:۳۳ ب.ظ  ۱۳۹۹/۱۲/۰۸

صدور گواهی الکترونیکی

شرح پروژه:

 

با توجه به صدور مجوز فعالیت مرکز میانی خصوصی فن آوران اعتماد راهبر ، ارائه خدمات گواهی الکترونیکی به کلیه سامانه‌های تحت کنترل شرکت که از گواهی الکترونیکی استفاده می‌نمایند با توجه به ظرفیتهای زیرساختی شرکت در حجم محدود آغاز شده است.

گواهی دیجیتالی همان شناسنامه ای است که هویت واقعی افراد را به صورت مجازی و برای کسب وکار الکترونیکی تعیین می کند

کاربرد گواهی دیجیتال در حقیقت، استفاده از امضای دیجیتالی و رمزنگاری اطلاعات است در صورتی که در فضای اینترنت، قصد مبادله الکترونیکی با هویت مجازی مشخصی وجود داشته باشد، می توان با اعتماد به امضای دیجیتال مخاطب و معرفی خود با استفاده از امضای الکترونیکی، به کسب وکار پرداخت. البته این قابلیت هم وجود دارد که در صورت محرمانه بودن اطلاعات، با استفاده از امکان رمزنگاری، اسناد و مدارک را با اطمینان کامل تبادل نمود.

 

امضای دیجیتالی

 

ورود به نسل جدیدی از تجارت الکترونیکی بوده و با امضاي الکترونیکي تحول بزرگی در روابط و تعاملات ایجاد شده است. استفاده از گواهی ديجيتالی در خصوص تشخیص و قابل پیگیری شدن اسناد است به این معنا که اگر تاکنون پیام ارسالی در اینترنت هیچ اعتبار قانونی نداشت، با استفاده از گواهی ديجيتالی شكل قانونی به خود می گیرد.

درباره ما

شرکت خدمات انفورماتیک راهبر در سال 1370 توسط وزارت بازرگانی به منظور ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه فناوری اطلاعات، ارتباطات و تجارت الکترونیک تاسیس شد. با توجه به قانون اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم، در سال 1390 شرکت خصوصی سازی شد. راهبر، با بیش از 29 سال سابقه، دانش، و تخصص نیروهایش، که بزرگ ترین سرمایه شرکت بشمار می آیند، متولی پروژه های خصوصی و عمومی انفورماتیک در سطح ملی، بویژه فن آوری در ساماندهی اصناف ایران و تولید سامانه ها و پنجره واحد الکترونیک، و بین المللی است.

پروژه ها

شرکت طوبی
صدور پروانه کسب اصناف کشور
ریلکام
سامانه مدیریت ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور
انتخابات الکترونیکی
خدمات مرکز داده
صدور پروانه کسب
صدور گواهی الکترونیکی
سامانه مدیریت ثبت سفارش واردات کالای کشور(ثبتارش)
  • 02142861000
  • تهران، خیابان ولی عصر بالاتر از میرداماد، خیابان سرو، پلاک 6
  • info@raahbar.com